Inovacinis auditas

Inovacinis auditas įmonėms

Inovacinis IT auditas – pramonės įmonės gamybos ir su gamyba susijusių procesų (nuo žaliavų patekimo iki galutinio produkto išleidimo ir aptarnavimo (priežiūros) esamo skaitmeninio lygio įvertinimas, siekiant nustatyti, ar konkrečios technologijos ir gamybos procesų visuma koreliuoja su technologinės raidos tendencijomis atitinkamoje srityje: ar gamybos ir su gamyba susijusiuose procesuose pritaikomos naujausios žinios, ar procesai yra efektyvūs vertinant kitų galimų technologijų, apimančių gamybos procesų įrangą su integruotomis skaitmeninimo technologijomis, atžvilgiu dabar ir ateities perspektyvoje ir panašiai.

UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“ ( IST ) subūrė kompetentingų ir patyrusių specialistų grupę, kurie greitai ir kokybiškai parengs Jūsų įmonės inovacinį auditą bei pateiks rekomendacijas dėl mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rezultatais grįstų skaitmeninių inovacijų diegimo plano. Šie dokumentai bus reikalingi teikiant paraišką pagal ES finansavimo priemonę „Pramonės perorientavimas, diegiant informacines technologijas ir žiedinės ekonomikos plėtrą“.

IST jau daugiau kaip 10 metų sprendžia įvairaus dydžio gamybinių ir paslaugų įmonių skaitmeninimo, IT modernizavimo klausimus. Įmonė yra sukaupusi didelę patirtį kompiuterių debesijos srityje, seka naujoves skaitmeninimo ir robotikos technologijų rinkose. Viena iš UAB „Informacinės sistemos ir technologijos“ veiklų – klientų esamo skaitmeninimo lygio įvertinimas ir rekomendacijų inovacijoms parengimas. Įmonė yra atlikusi daugiau nei 20 skaitmeninimo auditų bei parengtos rekomendacijos įmonėms dėl tolimesnio skaitmeninių technologijų plėtojimo. Įmonės kolektyvas – 12 kvalifikuotų IT specialistų ir inžinierių.

Sudomino ši paslauga, o gal turite klausimų? Profesionali pardavimų komanda pasiruošusi jums padėti: tel.: +37070035001, el. p.: pardavimai@ist.lt.