Serverių nuoma

Serverių nuoma - Bacloud

Serverių nuomos ir internetinių svetainių talpinimo (hosting) paslaugas teikiame nuo 2005 m. Operatyviai ir profesionaliai aptarnaujame visus klientus - nuo mažų įmonių iki didžiausių interneto portalų, tai atspindi nuolat augantis klientų ratas. Siekdami efektyviausio klientų aptarnavimo ir paslaugų teikimo, procesų optimizavimo, sukūrėme automatizuotą hostingo ir serverių nuomos paslaugų užsakymo portalą Bacloud.com

Valdome nuosavus duomenų centrus, todėl galime kontroliuoti visą paslaugos teikimo procesą ir užtikrinti geriausią pasiekiamumą. Ilgametė patirtis leidžia maksimaliai išnaudoti šioje srityje sukauptas žinias aptarnaujant tarnybines stotis ir teikiant pagalbą savo klientams.

Hostingo paslaugos

Hostingas

Hostingas – (angl. web hosting arba webhosting) virtualaus serverio paslauga skirta Jūsų internetinės svetainės patalpinimui internete. Svetainės talpinimas virtualiame serveryje leidžia visiems interneto vartotojams matyti Jūsų svetainę visame pasaulyje. Tai suteikia galimybę įkelti savo interneto svetainę, kad ji būtų prieinama visiems interneto vartotojams.

Domenai

Domenas (angl. domain name) - tai unikalus internetinis adresas. Norėdami turėti svetainę ar el. paštą su savo pavadinimu, turite iš pradžių užregistruoti atitinkamą domeną. Padėsime Jums tai padaryti ypač palankiomis sąlygomis.

Virtualūs linux serveriai

Linux VPS yra Virtualus serveris, valdomas Linux aplinkoje. Galima pasirinkti skirtingas Linux versijas (Ubuntu, CentOS, Debian, CloudLinux ir t.t.) pagal serverio administratoriaus pageidavimus. Linux VPS hostingas pasižymi stabilumu ir itin plačiomis valdymo galimybėmis bei suderinamumu su beveik visomis atvirojo kodo ir komercinėmis programomis (applications).

Virtualūs windows serveriai

Windows virtualus privatus serveris yra serveris, valdomas Microsoft Server operacinės sistemos aplinkoje. Tai reiškia, kad serveryje naudojama tik tie sprendimai ir programinė įranga, kuri yra suderinama su Microsoft operacinės sistemos veikimu. VPS valdomas per SolusVM valdymo skydą (control panel), kuris leidžia viską valdyti: įjungti, išjungti, perkrauti sistemą ir netgi, reikalui esant, perdiegti operacinę sistemą.

Dedikuoti serveriai

Dedikuoti serveriai su Linux ir Windows operacinėmis sistemomis jūsų verslui, duomenims, interneto projektams, privačiam „debesiui“, verslo valdymo sprendimams. Siūlome vienus iš KOKYBIŠKIAUSIŲ dedikuotų serverių Lietuvoje.

Atsarginės kopijos

Dauguma esame susidūrę su vertingos informacijos praradimu. Nes žmonės dar vis nenaudoja šią problemą išsprendžiančios programinės įrangos. Mūsų įmonė siūlo patikimus ir laiko patikrintus programinės įrangos sprendimus. Mes siūlome du išbandytus ir patikimus produktus, tai Ahsay ir OwnCloud. Šiuos produktus galima išbandyti visiškai nemokamai vieną mėnesį.