Nuotolinis darbalaukis

Kas yra Thinstuff?

Thinstuff XP/VS Terminal Server - tai ekonomiška ir patogi serverio programa, naudojama terminaliniams prisijungimams ir suteikianti galimybes vienu metu prisijungti į Windows darbalaukį neribotam vartotojų skaičiui Remote Desktop Connection programa.

Šis sprendimas pasižymi dideliu funkcionalumu, suteikiančių galimybes kurti nuotolines darbo vietas nutolusiuose serveriuose išlaikant visas naudojamas kasdienes funkcijas Nedidelis vienkartinis mokestis leis išvengti didelių startavimo kaštų ar mėnesinių mokesčių.

TSX Gateway - papildomas funkcionalumas, skirtas jungtis per SSL koduoto ryšio protokolą. RDP protokolas perduodamas per HTTPS 443 portą.

UAB “Informacinės sistemos ir technologijos” – oficialus Thinstuff produktų distributorius Lietuvoje. Su Thinstuff produktais IST komanda dirba jau daugiau nei 10 metų, todėl sukaupta patirtis ir distributoriaus statusas leidžia dar aktyviau diegti produktus ir greičiau aptarnauti klientus suteikiant betarpišką pagalbą.

Sudomino ši paslauga, o gal turite klausimų? Profesionali pardavimų komanda pasiruošusi jums padėti: tel.: +37070035001, el. p.: pardavimai@ist.lt